Size nasıl yardımcı olabilirim?

Whatsapp

"Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz?"

Mesaj Gönder
Facebook Messenger

Telefon

0534 593 67 77

Ara

info@tdcv.org.tr

1. DÖNEM MEZUNLARI

ANKARA

Deniz KIRATLI : (Sertifika No: 2015/09-11:D004)  
Çocuk Gelişimci    
Demet Kılıç : (Sertifika No:2015/09-11:D005 )
Okul Öncesi Öğretmeni
Devrim Bulut : (Sertifika No:2015/09-11:D006)
Sınıf Öğretmeni/MEB
Duygu Kurşuncu : (Sertifika No:2015/09-11:D007
PDR
Erkin Akın : (Sertifika No:2015/09-11:D009)
Rehber Öğretmen
Fatoş Tunç : (Sertifika No:2015/09-11:D011)
Sınıf Öğretmeni
Kadriye Tanyıldız : (Sertifika No:2015/09-11:D012 )
Sınıf Öğretmeni
Kübra Taşçı : (Sertifika No:2015/09-11:D013)
Sınıf Öğretmeni
Lale Yaya : (Sertifika No:2015/09-11:D014)
Halkbilim Önlisans/MEB
Meral Dudak : (Sertifika No:2015/09-11:D015)
Rehber Öğretmen
Samiye Ülkü Uluç : (Sertifika No:2015/09-11:D016)
Sınıf Öğretmeni
Serpil uysal : (Sertifika No:2015/09-11:D017)
Çocuk Gelişimci
Sevgi Öztürk : (Sertifika No:2015/09-11:D018)
Sınıf öğretmeni
Sibel Tatlı Yurdakul : (Sertifika No:2015/09-11:D019)

Sınıf Öğretmeni
Zeynep Güler : (Sertifika No:2015/09-11:D020)
Sınıf Öğretmeni
Süleyman Nazif Baydar : (Sertifika No:2015/09-11:D021)  
İngilizce Öğretmeni
Gülay Karasu : (Sertifika No:2015/09-11:D022)
Sınıf Öğretmeni
Handan Ercan : (Sertifika No:2015/09-11:D023)
Özel Eğitim uzmanı
Murat Sezgin : (Sertifika No:2015/09-11:D024)
Sosyal Hizmetler Uzmanı

                                                                                                    İSTANBUL

Betül GÜN : (Sertifika No: 2015/09-11: D:02)   –  
Özel Eğitim Uzmanı

                                                                                                    KIBRIS

Emine Mullaaziz : (Sertifika No:2015/09-11:D008)
Özel Eğitim Uzmanı
Asiye Hoşoğlu : (Sertifika No:2015/09-11:D001)
Özel Eğitim Uzmanı

                                                                                                      MERSİN

Fatma Selen Ölmez : (Sertifika No:2015/09-11:D010 : Mersin)
Dil Konuşma Terapisti

2. DÖNEM MEZUNLARI

                                                                                                ANKARA

Süreyya Sütçü : (Sertifika No:2016/02-12: D035)

Sınıf Öğretmeni

Serap Alptekin : (Sertifika No:2016/02-12: D030)

PDR

Hatice Sever : (Sertifika No:2016/02-12: D031)   –  (Albatros Özel Eğitim Merkezi Öğretmeni)

Sınıf Öğretmeni 

Nurten Aslan : (Sertifika No:2016/02-12: D032) –  (Albatros Özel Eğitim Merkezi Öğretmeni)

Sınıf Öğretmeni 

Cavit Kurt : (Sertifika No:2016/02-12: D035)

Sınıf Öğretmeni

Özlem Baba : (Sertifika No:2016/02-12: D036)

Sınıf Öğretmeni

Meryem Oğuzhan : (Sertifika No:2016/02-12: D037)  

Psikolog

Meryem Yıldız : (Sertifika No:2016/02-28D029)

PDR

Meryem Demirkaya : (Sertifika No:2016/02-12: D028)

Sınıf Öğretmeni

                                                                                             İSTANBUL

Hamide Merve Demir : (Sertifika No:2016/02-12: D038)

Özel Eğitim Uzmanı

                                                                                            TRABZON

Canan Turgut Karaveli : (Sertifika No:2016/02-12: D027 )

Sınıf Öğretmeni

Pakize Urfalı Dadanlı : (Sertifika No:2016/02-12: D034)

Sınıf Öğretmeni

3. DÖNEM MEZUNLARI

                                                                                          İSTANBUL

Nilüfer ÖZEK (Sertifika No:2016/03- M05 D0008)

Okul Öncesi Öğretmeni

Gülenser Yurttutan Erol : (Sertifika No:2016/03- M05 D0014)

Çocuk Gelişimci

Fatma ARI (Sertifika No:2016/03- M05 D0016)

Okul öncesi Öğretmeni

                                                                                          ANKARA

Damla Oruç BAŞESGİOĞLU: (Sertifika No:2016/03- M05 D0020) 

Sosyal Psikolog

Yasemin Dilek Altıntaş (Sertifika No:2016/03- M05 D0009)

Özel Eğitim Uzmanı

Kübra Yücekaya : (Sertifika No:2016/03- M05 D0010)

Özel Eğitim Uzmanı

Şule Yüksel Özkaya : (Sertifika No:2016/03- M05 D0012)

PDR

Çiğdem Eryılmaz Canlı : (Sertifika No:2016/03- M05 D0004)

Dil Konuşma Terapisti

Ayşen Yeşilkaya : (Sertifika No:2016/03- M05 D0003)

Dil Konuşma Terapisti

Gökçen Akyürek : (Sertifika No:2016/03- M05 D0005)

Ergoterapist

üreyya Kaya : (Sertifika No:2016/03- M05 D0001)

Sınıf Öğretmeni

                                                                                    ZONGULDAK

Tahsin Yavuz : (Sertifika No:2016/03- M05 D0011)   –  ( Disleksi Öğrenme Güçlüğü Derneği Zonguldak il Temsilcisi) 

Sınıf Öğretmeni

                                                                                     ANTALYA

Aysel Uğurlu Özercan : (Sertifika No:2016/03- M05 D0007) –  

PDR  

                                                                                     SAKARYA

Özgür Özyurt : (Sertifika No:2016/03- M05 D0013) 

Özel Eğitim Uzmanı

Ezgi Koca (Sertifika No:2016/03- M05 D0002)

MEB/Rehber Öğretmen 

                                                                                                                  

                                                                                      KONYA

İlknur DOĞAN : (Sertifika No:2016/03- M05 D0017)   –  ( Disleksi Öğrenme Güçlüğü Derneği Konya il Temsilcisi) 

Sınıf Öğretmeni

ERKAN YAŞAR : (Sertifika No:2016/03- M05 D0018)   –  ( Disleksi Öğrenme Güçlüğü Derneği Konya il Temsilcisi) 

Özel Eğitim Uzmanı/ MEB

                                                                                                                  

                                                                                      KIBRIS

ASLI HANNAS : (Sertifika No:2016/03- M05 D0019)                  

Özel Eğitim Uzmanı

4. DÖNEM MEZUNLARI

                                                                                                                    ADANA

Yeşim Ertürk KÜÇÜKDAĞ : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D023)  

Hacettepe Üniversitesi Rehberlik/

                                                                                                                    ANTALYA

Nuray KUYUCU:(Sertifika No: 2016/04  M06 – D029)

Sınıf Öğretmeni

                                                                                                                    ANKARA

Z. Figen KAYGUSUZ : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D031)

A.Ü Eğt. Blm. Fk. EYP Öğretmenliği

Selin DİKGİTMEZ: (Sertifika No: 2016/04  M06 – D027)

Özel Eğitim Uzmanı

Zahide GÖKTAŞ: (Sertifika No: 2016/04  M06 – D030)

Esk. And. Ünv. Okulöncesi Öğrt.

Ayşenur YAVUZ : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D028)

Pdr

Aylin TUTUMLU: (Sertifika No: 2016/04  M06 – D002)

A.İ.B.Ü / Sınıf Öğretmenliği

Çiğdem EMİR : (Sertifika No: 2016/04 M06 – D003)

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji

Emine ARSLAN: (Sertifika No: 2016/04  M06 – D005)

Çocuk Gelişimi Yüksek Lisans/odyoloji ve konuşma  bozukluğu yüksek lisans

Emine SAYAN : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D032)

İnönü Üniversitesi Pdr/ MEB- Etimesgut RAM

Erol ÖZCAN: (Sertifika No: 2016/04  M06 – D006)

Marmara Üniversitesi Pdr

Fatma KILINÇ: (Sertifika No: 2016/04  M06 – D007)

Odyoloji ve konuşma  bozukluğu yüksek lisans

Gülcan Yıldız SALI : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D010)

Anadolu Üniversitesi okul öncesi öğretmenliği

Münire ŞAFAK : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D015)   –

Gazi Üniversitesi Çocuk gelişimi ve okul öncesi öğrt/ master-okul öncesi –

Özkan ÇAĞLAR : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D017)

Selçuk Üniversitesi- PDR

Rafiye ÖZKAN: (Sertifika No: 2016/04  M06 – D018)

Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

Selma SOMAY : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D019)  –  

Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Uzmanı

Semra APAKKAN EŞ : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D020)

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi epö/ MEB/ Yenimahalle RAM

Sercan Yıldız CAN: (Sertifika No: 2016/04  M06 – D021)

Odyoloji ve konuşma  bozukluğu yüksek lisans

Züleyha BAKKAL : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D026)

Gazi Üniversitesi Çocuk gelişimi ve okul öncesi öğretmenliği

                                                                                                                    MERSİN

Tuğba Bukış DİNÇER : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D022)

Özel Eğitim Uzmanı

                                                                                                                     GAZİANTEP

Dilek DEMİRDAĞ : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D004)

Atılım Üniversitesi/ Psikoloji Bölümü

                                                                                                                    ISPARTA

A. Banu TURAN TORTOP : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D026)

Anadolu Üniversitesi Odyoloji ve konuşma  bozukluğu lisans/özel eğitimci

                                                                                                                    İSTANBUL

Gülşen MACİT : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D011)

İstanbul Üniversitesi PDR

Zehra Emine ÜNAL : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D024)

Boğaziçi Üniversitesi ilköğretim Matematik öğretmeni

                                                                                                                   İZMİT

Arif POLAT : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D001)

CelalAbad  Devlet Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bl. lisans

Selma ULUBİR : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D027)

İstanbul Teknik Üniversitesi Müzik Bl. Lisans/Pedagojik formasyon Okan Üniversitesi

                                                                                                                  KOCAELİ

Hülya ÇELİK : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D012)

Özel Eğitim Uzmanı

                                                                                                                    KONYA

Fazlı YILMAZ : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D008)

Dicle Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bl. lisans

                                                                                                                    MERSİN

İlknur İzci DOĞAN : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D013)

Gazi Üniversitesi PDR

İlknur SEPİCİ : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D014)

Özel Eğitim Uzmanı

Nurten Kübra DOĞAN : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D016)

Erciyes Üniversitesi Pdr

Zeynep DOĞAN : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D025)

Sınıf Öğretmeni

                                                                                                                    SAMSUN

Figen KARA : (Sertifika No: 2016/04  M06 – D009)

Özel Eğitim Uzmanı

5. DÖNEM MEZUNLARI

                                                                                                                   ANKARA

Abdulkerim ÖZKAN : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D001)

Sınıf Öğretmeni

Arzu okur CEYDİLEK : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D002)

Matematik Öğretmeni

Demet TARHAN : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D006)

Psikolog

Emine BALCI : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D009)

Rehber Öğretmen

Huriye KILIÇ : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D011)

Sınıf Öğretmeni

Miyase TAŞ : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D013)

Özel Eğitim                                                                                                 

                                                                                                                   AYDIN

Burcu YILMAZ : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D004)

Sınıf Öğretmeni

                                                                                                                    DENİZLİ

Cengiz TÜRKMEN : ( Sertifika No: 2017/01-M05 : D005)

Psikolog

                                                                                                                    ADANA

Fatih EREN : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D0010)

Sınıf Öğretmeni

                                                                                                                    BURSA

Sevinç YILMAZ : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D015)

Özel Eğitim uzmanı

                                                                                                                    MERSİN

Selma YALÇINYİĞİT : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D014)

Rehber Öğretmen

                                                                                                                    İSTANBUL

Lale ÇİFTÇİ : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D012)

Rehber Öğretmen

Eda GÜLEĞEN : ( Sertifika No: 2017/01-M05 : D007)

Çocuk Gelişim 

                                                                                                                    KONYA

Elvan ŞAKALAK : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D008)

Psikolog

                                                                                                                    SAKARYA

Burcu Çelebi TIKIZ : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D003)

Rehber Öğretmen

                                                                                                                    BODRUM

Zeliha ÇAĞLAR : (Sertifika No: 2017/01-M05 : D016)   –  ( Disleksi Öğrenme Güçlüğü Derneği Bodrum Temsilcisi) 

Özel eğitim Uzmanı

6. DÖNEM İSTANBUL KURSUMUZ MEZUNLARI

                                                                                                                 İSTANBUL

Feride Nilgün ALP : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D008)

Matematik Öğretmeni

Özlem ENGİN           : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D005)

Okul Öncesi Öğretmeni

Seda KETEN            : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D003)

Odyoloji ve Konuşma bozuklukları uzmanı

Memnune Nida KARAÇAM : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D004)

Sosyolog

Uygar KANAR  : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D006)

Sınıf Öğretmeni

Nurcihan TEKİN  : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D009)

Özel Eğitim Uzmanı

Nesil Sezgi YILMAZ : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D014)

Okul Öncesi Öğretmeni

Makbule Atagür ERKUT :  (Sertifika No: 2017/01-M06 : D010)

Okul Öncesi Öğretmeni

Hasan ADAK :  (Sertifika No: 2017/01-M06 : D011)

Özel Eğitim Uzmanı

                                                                                                                    ANKARA

Şener GÜLKAYA : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D007)

Okul Öncesi Lisans + Özel Eğitim Yüksek Lisans

                                                                                                                    BURSA

Hüseyin ÇELİK           : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D001)

Sınıf Öğretmeni

                                                                                                                   ÇORLU  /  TEKİRDAĞ

Dr. Gülçin BABAOĞLU : (Sertifika No: 2017/01-M06 : D002)

Gazi Ünv. Tıp Fakültesi

7. DÖNEM MEZUNLARI

(21 MAYIS – 18 HAZİRAN 2017)

                                                                                                                    İSTANBUL

Bedia ÖZTÜRK                         : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D001)

Maltepe Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü

                                                                                                                   ANKARA

Selin YÖNET                               : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D018) 

Özel Eğitim+Pdr

Firuzan SAYAR                        : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D007)

Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

Eda BOZ                                      : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D005)

Yakın Doğu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği

Meltem Çiğdem KİRAZLI     : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D011)

Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü (Doktora)

Hülya YILDIZ                            : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D009)

Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü

Rafiye ÖZKAN                           : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D016)

Ankara Üniversitesi İlahiyat Bölümü

Sedanur YAŞAR                        : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D017)

Ahi Evran Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

Nuh ÇİNAZ                                 : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D013)

Ege Üniversitesi PDR Bölümü

Serdal VURAL                            : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D020)     –  POLATLI –

Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

Zeynep CANPOLAT                  : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D022)      –  POLATLI –

Burdur Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği

Emine KARAMAN                   : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D006)

ODTÜ Psikoloji Bölümü

                                                                                                                   ANTALYA

Begümhan YÜKSEL               : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D002)

Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Doktora

                                                                                                                    İZMİR

Gözde BOZABA                        : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D008)

Lefke Üniversitesi PDR Bölümü

                                                                                                                    KAYSERİ

Oğuzhan ERDAŞ                       : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D014)

Gazi Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

 Büşra KARAKANAT               : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D003)

Çanakkale 19 Mart Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü

                                                                                                                  DENİZLİ

Makbule TUTAK                       : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D010)

Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji Bölümü

                                                                                                                  SAMSUN

Merve YÜKSEL                         : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D012)

19 Mayıs Üniversitesi Psikoloji Bölümü

                                                                                                                  BOLU

Öznur DEMİRBAŞ                   : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D015)

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Özel Eğitim Yüksek Lisans

                                                                                                                  MERSİN

Selma YALÇIN                           : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D019)

Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği

                                                                                                                  ELAZIĞ

Ebru GÜLBEYAZ                     : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D004)

Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü

                                                                                                                  TRABZON

Ufuk AYDIN                                : (Sertifika No: 2017/05-M07 : D021)

Karadeniz Teknik Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü

8. DÖNEM MEZUNLARI

(31 TEMMUZ – 06 AĞUSTOS 2017 – YOĞUNLAŞTIRILMIŞ EĞİTİM)

                                                                                                                    ANKARA

Canan ÖRDEKÇİ                        :  (Sertifika No: 2017/07-M08 : D003)

Ankara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

Derya KOZAN                             : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D004)

Aksaray Üniversitesi PDR Bölümü

Ebru BAYRAKÇI                        : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D005)

Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişim Bölümü

Firuzan SAYAR                          : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D008)

Atatürk Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği

Fitnat ALTUNBAŞ                     : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D009)

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Rafiye ÖZKAN                            : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D017)

Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

Seda Köse YILDIRIM               : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D019)

Başkent Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

Selmin SARIKAYA                     : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D022)

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü

Sevgi ŞENGÜN                            : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D023)

Atatürk Üniversitesi Sınıf öğretmenliği Bölümü

                                                                                                                    ADANA

Yeşim ERTÜRK                      : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D024)   –  ( Disleksi Öğrenme Güçlüğü Derneği Adana Gönüllüsü) 

Hacettepe Üniversitesi PDR – Adana

                                                                                                                    MERSİN

Selma YALÇIN                                   : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D021)

Afyon Kocatepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği

                                                                                                                    BOLU

Öznur DEMİRBAŞ                            : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D015)

Abant İzzet baysal Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği + AİBÜ Özel Eğitim Bölümü

                                                                                                                    MANİSA

Nuray TER                                          : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D014)

Karadeniz Teknik Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü

                                                                                                                    DENİZLİ

Makbule ÖZBEK                               : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D013)

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

                                                                                                                    BALIKESİR

Kadriye CAN                                     : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D012)

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

                                                                                                                    ANTALYA

Hafize GÜLMEZ                                               : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D011)

19 Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

                                                                                                                    İZMİR

Güneş KAYA                                                       : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D010)

Ege Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

                                                                                                                    ELAZIĞ

Ebru GÜLBEYAZ                                               : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D006)

Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü

                                                                                               KARADENİZ EREĞLİ

Beyhan İSTENCİOĞLU                                    : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D001)

19 Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

                                                                                                                    KAYSERİ

Büşra KARAKANAT                                         : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D002)

Onsekiz Mart Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü

                                                                                                                    İSTANBUL

Pınar GEN                                         : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D016)

Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans

Zeliha UYSAL                                  : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D026)

Lisans ve Yüksek Lisans Ankara Üniversitesi PDR Bölümü

Ramiye Aydın ESEN                     : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D018)

Karadeniz Teknik Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü

                                                                                                                    KONYA

Fazlı YILMAZ                                    : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D007)

Dicle Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

Selime Yurdayan POLAT              : (Sertifika No: 2017/07-M08 : D020)

Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü

                                        


9. DÖNEM MEZUNLARI

                                                                (29 OCAK – 02 ŞUBAT 2018 – YOĞUNLAŞTIRILMIŞ EĞİTİM)

                                                                                                                    ANKARA

Tuğba GEDİK                               : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D024)

Psikolog

Özgü İNAL                                    : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D015)

Dil ve Konuşma Uzmanı

Hilal CANATAN                            : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D011)

Psikolog

Gülsüm SAVAŞ                           : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D008)

PDR

AFYON

Sabahat HAZER                           : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D019)

Sınıf Öğretmeni

                                                                                                                    BALIKESİR

Hava BULUT                                  : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D010)            

Rehber Öğretmeni

Pakize Mehtap AKTUĞ         : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D017)   –  ( Disleksi Öğrenme Güçlüğü Derneği Balıkesir il Temsilcisi) 

Özel Eğitim Öğretmeni

Sadiye KAÇA                         : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D020)   –  ( Disleksi Öğrenme Güçlüğü Derneği Balıkesir il Temsilcisi) 

Özel Eğitim Öğretmeni

                                                                                                                        BODRUM

Özgür Erdem DEMİRAYAK   : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D016)   –  ( Disleksi Öğrenme Güçlüğü Derneği Bodrum Gönüllüsü) 

Sınıf Öğretmeni

                                                                                                                       BURSA

Ayfer SÖNMEZ                                  : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D001)

Sınıf Öğretmeni

                                                                                                                      GİRESUN

Yusuf ÇELİK                                  : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D025)

Okul Öncesi Öğretmeni

                                                                                                                     İSTANBUL

Canan ÇEVİK                                : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D004)

PDR

Zeynep ULUSOY                           : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D026)

PDR

Mukaddes GİRGİÇ                        : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D014)

Sınıf Öğretmeni

                                                                                                                        İZMİR

Hamdi Gazi ERDEM                     : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D009)

Sınıf  Öğretmeni

Hülya Sözer KIYMAZ                   : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D012)

Okul Öncesi Öğretmeni

Burçin DENERİ                            : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D003)

Sınıf Öğretmeni

Su Yağmur ERDOĞAN                : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D022)

Psikolog

                                                                                                                       KIRKLARELİ

Gülcan HATIR                               : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D007)

Özel Eğitim Öğretmeni

                                                                                                                        KONYA

Furkan AYDOĞAN                       : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D006)

Türkçe Öğretmeni

                                                                                                                        MERSİN

Ahmet GÜLSÜN                           : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D028)

Psikolog

                                                                                                                        ORDU

Hüseyin AZİM                             : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D013)

Sınıf Öğretmeni

                                                                                                                        TEKİRDAĞ

Fisun Nur GÜNAL                       : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D005)

PDR

Pelin Gül KIYAK                          : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D018)

Psikolog

                                                                                                                        TRABZON

Serpil REİSOĞLU                       : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D021)

PDR

Pelin Gül KIYAK                          : (Sertifika No: 2018/01-M08 : D018)

Psikolog

11. DÖNEM MEZUNLARI

(28 OCAK – 01 ŞUBAT 2019 – YOĞUNLAŞTIRILMIŞ EĞİTİM)

                                                                                                                           ANKARA

Seher ALPAGUT                              : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D024)

Okul öncesi öğretmeni

Duygu KARACA                              : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D003)

PDR

Gamze ERTÜRK                               : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D006)

Türkçe öğretmeni

Soner SİTTİ                                      : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D018)     –  (Albatros Özel Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı) 

Matematik öğretmeni

Uğur Can YEŞİLDAĞ                        : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D021)       –  (Albatros Özel Eğitim Merkezi Öğretmeni) 

Psikolog

Deniz DURMUŞ                               : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D001)

Psikolog

Sibel BAKAN                                    : (Katılım Belgesi No: 2019/01-M01 : D002)     

Sibel Bakan aile olduğu için sertifika verilmemiş, Katılım Belgesi verilmiştir.  

Deniz DURMUŞ                               : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D001)

Psikolog

İclal ERTAŞ                                      : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D011)

Dil ve Konuşma Terapisti

Hatice Kübra ERGİN                       : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D009)

Psikolog

Lale KARATEPE                               : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D013)

Sınıf Öğretmeni

                                                                                                                               ADANA

Lerzan Kurdak FİLİZ                       : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D014)

Okul öncesi öğretmeni

                                                                                                                               İSTANBUL

Songül BASMACIER                       : (Katılım Belgesi No: 2019/01-M01 : D014)  –    

Songül Basmacıer İngilizce Öğretmeni olduğu için sertifika verilmemiş, Katılım Belgesi verilmiştir. 

İngilizce öğretmeni

Suzan Bağrıyanık ÖZER                 : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D019)

Okul öncesi öğretmeni

Kader Şişko METİN                         : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D012)

Okul öncesi öğretmeni

                                                                                                                               İZMİR

Şuğayip VAYİÇ                                : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D020)

Özel Eğitim Yüksek Lisans

                                                                                                                               TRABZON

Günnur ÖZKAN                               : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D007)

Sınıf öğretmeni

                                                                                                                               KASTAMONU

Esra Ketenoğlu KAYABAŞI            : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D004)

Araştırma Görevlisi

                                                                                                                               HATAY

Yüsra MİÇOOĞULLARI                   : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D022)

İşitme Engelliler öğretmeni

Harun AYSEVER                               : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D008)

Özel Eğitim öğretmeni

                                                                                                                               ERZURUM

Sedef ŞIK                                           : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D016)

Sınıf öğretmeni

                                                                                                                               SAKARYA

Hilmi ÇİL                              : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D010)  –  ( Disleksi Öğrenme Güçlüğü Derneği Sakarya il Temsilcisi) 

Sınıf öğretmeni / Okul Müdürü

                                                                                                                              İNEGÖL – BURSA

Fatma ATAN                                       : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D005)

Okul Öncesi öğretmeni

Neşe YENİ                                           : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D015)

Rehber Öğretmen

                                                                                                                               DİYARBAKIR

Doğaç TUNÇ                                      : (Sertifika No: 2019/01-M01 : D002)

Özel Eğitim öğretmeni